filozofi.sk

V tejto sekcii nájdete upozornenia na nadchádzajúce udalosti a informácie či reporty k uplynulým udalostiam.

Nadchádzajúce udalosti

Uplynulé udalosti

Philosophy Day 2023

V poradí už ôsmy ročník filozofického festivalu Philosophy Day 2023 prinesie bohatý program prednášok, workshopov a textových seminárov, ktoré zjednocuje téma “svet ako fenomén”. Verejnosť i filozofi sa môžu tešiť … Philosophy Day 2023 Čítajte viac »

Obraz človeka a vesmíru: Interdisciplinárne perspektívy a výzvy

Katedra filozofie a dejín filozofie UK v Bratislave pripravuje medzinárodnú konferenciu pod názvom Obraz človeka a vesmíru: Interdisciplinárne perspektívy a výzvy, ktorá je súčasťou realizovaného medzifakultného projektu. Udalosť sa uskutoční 31. … Obraz človeka a vesmíru: Interdisciplinárne perspektívy a výzvy Čítajte viac »

Večer filozofie: O čom sa nedá hovoriť

Atény nad Torysou pripravujú ďalší zo série Večerov filozofie. Tentokrát sa môžeme tešiť na tému toho, o čom nemožno hovoriť (nielen) v myslení raného Wittgensteina. Prednáška a textový seminár sa … Večer filozofie: O čom sa nedá hovoriť Čítajte viac »

Mladá filozofia 2023

Filozofický ústav SAV predstavuje ďalšiu medzinárodnú konferenciu pre doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov. Udalosť sa uskutoční v dňoch 18. a 19. mája 2023 na Filozofickom ústave SAV v Bratislave.  Abstrakty … Mladá filozofia 2023 Čítajte viac »

Intercultural approaches to Practical Environmental Philosophy

Filozofický ústav SAV a Department of Philosophy Viedenskej univerzity pripravuje medzinárodnú konferenciu pod názvom Intercultural approaches to Practical Environmental Philosophy, ktorá sa uskutoční 23. februára na Filozofickom ústave SAV v … Intercultural approaches to Practical Environmental Philosophy Čítajte viac »
Načítať staršie